Działalność Edukacyjna Kolibro

Kolibro od wielu lat angażuję się w rozwój oraz promocję tematyki Internatów w Polsce i zarządzania procesami biznesowymi. Co roku obejmujemy mecenat i patronat nad  Kongresem European IC & Intranet Meeting oraz ogólnopolskim konkursem na najlepszy Intranet- Internale. Jesteśmy wydawcą publikacji poruszających tematykę Intranetów, komunikacji wewnętrznej oraz zarządzania procesami biznesowymi, wszystkie nasze publikacje mają charakter unikatowy i stanowią alternatywę dla osób poszukujących najnowszych informacji z zakresu polskiego i światowego rynku Intranetów i aplikacji biznesowych, jesteśmy organizatorem szkoleń i spotkań biznesowych, patronujemy i współorganizujemy konferencje naukowe.

Raporty i publikacje

Projekty specjalne

Konferencje

 • Projekt badawczy IntranetTime

  Projekt badawczy IntranetTime

  Jesteśmy partnerem strategicznym międzynarodowego projektu badającego wpływ portali intranetowych na rozwój innowacji. Jest to pierwszy w Polsce i jeden z nielicznych na świecie projektów o takiej tematyce.

  __dowiedz sie więcej

 • Konferencja Information System in Management

  Konferencja ISIM

  Kolibro od wielu lat patronuje wydarzeniom naukowym. Objęliśmy patronat nad konferencją organizowaną przez środowisko naukowe SGGW. Tematyka koncentrowała się wokół wykorzystywania technologii i systemów informacji w zarządzaniu przedsiębiorstwem i wiedzą w ekonomii, finansach oraz innych dziedzinach.

  __dowiedz się więcej

 • Internale Poland – Pierwszy w Polsce konkurs branży komunikacji wewnętrznej i intranetów

  Internale Poland

  Jesteśmy organizatorem konkursu na najlepszy portal intranetowy INTERNALE. Konkurs jest unikatowym wydarzeniem w skali Polski i Europy, jego celem jest wyznaczanie standardów komunikacji wewnętrznej, promocja tematyki intranetów oraz dobrych praktyk realizowanych projektów.

  __dowiedz się więcej

Ekspercko o produktach

 • Aplikacja Kolibro Aktualności w statystykach.

  Dokonaliśmy ponad 700 wdrożeń aplikacji Aktualności.

  Ponad 12 000 użytkowników codziennie korzysta z aplikacji Aktualności.

  Ponad 3000- tylko w 2013 roku podliczyliśmy już ponad 3000 dodanych newsów w module aktualności.

 • Nowe funkcje w Aplikacji Kolibro Aktualności

  Nowe funkcje w Aplikacji Kolibro Aktualności. Chcemy by produkty, które dostarczmy naszym klientom spełniały ich wymagania i zaspokajały w pełni potrzeby biznesowe oraz były użyteczne. W tym celu wprowadziliśmy dodatkowe funkcjonalności do naszej aplikacji Aktualności, dodaliśmy możliwość zmiany układu promowanych informacji.

 • Jak profilować kontent w Intranecie.

  Jak profilować kontent w Intranecie.

  Jak profilować kontent w Intranecie? Średni czas poszukiwania istniejących w organizacji informacji zajmuje średnio na świecie od 15 do 25 % dziennego czasu pracy – przy dobrze zaprojektowanych Intranetach wskaźnik ten może spaść do 3-5%. Ponadto największą wartość dla organizacji wytwarzają skutecznie poinformowani i zmotywowani pracownicy. W tym kontekście należy stwierdzić, iż organizacje osiągają wymierne […]

 • Jakie korzyści dla organizacji płyną z wdrożenia Intranetu SharePoint?

  Korzyści z płynące z wdrożenia Intranetu SharePoint rozpatrywane są w trzech różnych perspektywach, perspektywy zysku dla organizacji, perspektywy zysku dla kadry zarządzającej perspektywy samego pracownika. Jakie orzystne efekty dla organizacji niesie wdrozenie Intranetu SharePoint: W obszarze komunikacji z pracownikiem: • Intranet, (zwłaszcza jego społecznościowe elemety) jest barometrem nastroju pracowników i atmosfery panującej w firmie. • […]

Skontaktuj się z naszymi ekspertami lub zadaj nam pytanie.

*Pole obowiązkowe

Możesz zaznaczyć obszary Twoich zainteresowań

Tu wpisz treść Twojego zapytania