Kolibro Internal Business  Apps

Jesteśmy  ekspertami w obszarach związanych z zarządzaniem wiedzą, kapitałem intelektualnym, procesami biznesowymi i innowacjami. Dysponujemy ponad dwunastoletnim doświadczeniem oraz wysokimi kompetencjami w efektywym projektowaniu i wdrażaniu Portali Intranetowych opartych na najnowocześniejszej techologii SharePoint oraz aplikacji, systemów, webpartów do zarządzania kluczowymi obszarami organizacji.

Poznaj kluczowe osoby

Beata Skura

Beata Skura

Członek Zarządu, Business Unit Manager, COO

Manager i ekspert w dziedzinie badania, projektowania i zarządzania procesami biznesowymi. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze procesów finansowych, kadrowych i administracyjnych. Z ramienia zarządu Kolibro odpowiada na działania operacyjne i projektowe spółki.

Jest autorką unikalnego badania – „ Pierwsze Ogólnopolskie badanie obiegu faktur kosztowych”, w którym analizie poddała ponad trzysta firm i organizacji w zakresie metod i praktyk w zarządzaniu obiegiem dokumentów kosztowych. Zarządzając działem wdrożeń Kolibro, osobiście angażuje się pracę z Klientami, gdzie ze swoim zespołem wdrażała i rozwija systemy m.in. takich firm jak: TVN S.A., Budimex, PGNiG Termika, ATmedia i wielu innych.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami lub zadaj nam pytanie.

*Pole obowiązkowe

Możesz zaznaczyć obszary Twoich zainteresowań

Tu wpisz treść Twojego zapytania