Zapraszamy na case study Audytu Komunikacji Wewnętrznej w Biedronce zrealizowanego przez Kolibro

Jak HR może rozpoznawać potrzeby Komunikacji Wewnętrznej?

Jakie są wskaźniki efektywności Intranetu i jak HR może ją mierzyć?
Co stanowi o skutecznym zarządzaniu pracownikami w zakresie wiedzy i rozwoju kompetencji?

Na te oraz inne pytania odpowie prelekcja przygotowana wspólnie przez Aleksandra Sala, prezesa Kolibro Intranet & BPM Experts oraz Wojciecha Żytkowiaka, Kierownika Działu Rekrutacji w Jeronimo Martins Dystrybucja, która zostanie wygłoszona podczas Kongresu Kadry 9 listopada o godz. 14.30 w sali Ballroom D w Hotelu Marriott.


Managerowie HR już dawno dostrzegli, że są jednymi z najbardziej predysponowanych do zarządzania Komunikacją Wewnętrzną. Zarządy zauważyły, że na sprawnej Komunikacji Wewnętrznej można wiele zyskać. W organizacjach wytworzyła się zupełnie unikalna płaszczyzna wyzwań i poszukiwania szans, które przekładają się na sukces rynkowy.

Zrealizowany przez firmę Kolibro, Projekt Rozwoju Komunikacji Wewnętrznej w sieci Biedronka, zatrudniającej prawie 30 000 pracowników w strukturze ponad 1 600 lokalizacji pokazuje, jak istotną i odpowiedzialną rolę zajmuje w nim Manager HR.

W ramach prelekcji prelegencji pokażą, jak przygotować, wypromować i wdrożyć projekt zmian w Komunikacji Wewnętrznej koordynowany przez Managera HR.

Szczególną uwagę poświęcą innowacyjnym metodom audytowania stanu Komunikacji Wewnętrznej. Pokażą też, jaka jest rola i udział HR w godzeniu różnych potrzeb grup pracowniczych w narzędziu jakim jest Intranet.

ZAPRASZAMY!

Prelekcja podczas Kongresu Kadry
Warszawa, hotel Marriott, sala Ballroom D
9 listopada 2010, godz. 14.30
Szczegółowa informacja na stronie Organizatora: http://kongreskadry.pl/

Informacja o prelegentach:

Aleksander Sala – Prezes Zarządu KOLIBRO INTRANET & BPM EXPERTS,  Wydawca INTRANETY.pl, Dyrektor Generalny INTERNALE – pierwszego konkursu na najlepszy Intranet, Strategię i Osobowość Komunikacji Wewnętrznej. Praktyk, doradca, trener i wykładowca. Jest jednym z prekursorów i promotorów wdrożeń Intranetów w Polsce.

Jako ekspert Sejmowej Komisji Nadzwyczajnej (2000 -2001), uczestniczył w pracach nad powstaniem „Ustawy o dostępie do informacji publicznej”.

Uczestniczył w ponad stu projektach wdrożeniowych i audytowych w zakresie intranetów i komunikacji wewnętrznej, w tym m.in. dla: TVN, BPH BH, General Electric, Roche Polska, Eurobanku, Kompanii Piwowarskiej, Konica-Minolta, Lindt Polska, Jeronimo Martins Dystrybucja S.A, Leroy Merlin, Rossmann, Orlen Oil, PGE, Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Sprawiedliwości, PART i wielu innych.

Wojciech Żytkowiak – Kierownik Działu Rekrutacji i Lider Projektu Rozwoju Komunikacji Wewnętrznej w Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. (Biedronka). Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Politechniki Poznańskiej, MBA na Europa Universitat Viadrina oraz Insead. Zainteresowania zawodowe obejmują employer branding, HR business partnering, komunikację wewnętrzną oraz zarządzanie zmianą.