Kolibro na wiosennym Kongresie Kadry

Kongres Kadry to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie w branży HR w Polsce. Nie mogło na nim zabraknąć firmy Kolibro, która jest ekspertem i promotorem intranetów oraz komunikacji wewnętrznej w Polsce.

 

XI Kongres Kadry odbył się 26–28 kwietnia 2010 r. w Hotelu Sheraton i Knowledge Village w  Warszawie. Jest to platforma wymiany doświadczeń dyrektorów i menedżerów HR, specjalistów HR i decydentów wyznaczających strategie zarządzania ludźmi w organizacjach. Celem Kongresu Kadry było prezentowanie najlepszych rozwiązań krajowych i światowych w obszarze HR, wymiana doświadczeń praktyków na rzecz podwyższania poziomu zarządzania personelem w polskich organizacjach i implementacja sprawdzonych rozwiązań w polskich firmach.

Pierwszego dnia Kongresu Kadry Aleksander Sala, prezes Kolibro, wygłosił prelekcję na temat  „Jak rozpoznać potrzeby Działu HR związane z komunikacją z pracownikami i Intranetem?” Warsztat miał formę łączonej prezentacji gry symulacyjnej i dyskusji, której zadaniem było:

  • zaangażowanie uczestników we wspólne ćwiczenia i symulacje z zakresu komunikacji wewnętrznej i Intranetu
  • zasymulowanie sytuacji i zjawisk stojących na styku HR i komunikacji z pracownikami
  • omówienie reprezentatywnych przykładów z firm z Polski i zagranicy
  • przekazanie uczestnikom wiedzy i technik rozpoznawania potrzeb komunikacyjnych i intranetowych pracowników oraz Działu HR
  • rozszerzenie kompetencji uczestników w motywowaniu pracowników w projektach komunikacji wewnętrznej i zarządzania wiedzą

Aleksander Sala jest jednym z prekursorów i promotorów wdrożeń intranetów w Polsce. Brał udział w ponad stu projektach wdrożeniowych i audytowych w zakresie intranetów i komunikacji wewnętrznej, w tym m.in. dla: TVN, BPH BH, General Electric, Roche Polska, Eurobanku, Kompanii Piwowarskiej, Konica-Minolta, Lindt Polska, Leroy Merlin, Rossmann, Orlen Oil, PGE, Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Sprawiedliwości, PART i wielu innych.

Patronem medialnym konferencji były Intranety.pl, pierwszy polski magazyn systemów komunikacji wewnętrznej.

Dodatkowych informacji udziela:
Katarzyna Sosińska
Public Relations Manager Kolibro Sp. z o.o.
Tel. +48 22 251 70 79
Tel. kom. 607 506 126
katarzyna.sosinska@kolibro.com