Gala INTERNALE 2010 już 20 października

Spośród 32 Nominacji Jury Konkursu INTERNALE 2010 wybrało najlepszych w Intranetach i Komunikacji Wewnętrznej w Polsce. Oficjalne ogłoszenie wyników pierwszej edycji konkursu nastąpi 20 października w Warszawie podczas Uroczystej Gali.


 Konkurs INTERNALE wkracza w decydujący etap, niedługo po raz pierwszy zostaną ogłoszone podmioty, które posiadają Najlepszy Intranet oraz Komunikację Wewnętrzną w Polsce. Przyznana przez Jury statuetka INTERNAL 2010 nie tylko stanowi dowód profesjonalizmu, skuteczności i jakości działań, ale również przyczyni się do wyznaczania standardów oraz rozwoju projektów z zakresu Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej w Polsce – podkreśla Aleksander Sala, Dyrektor Generalny INTERNALE 2010.

Prestiżowe statuetki INTERNAL 2010 zostaną przyznane w następujących kategoriach:

Najlepszy Intranet 2010 kategoria Małe i Średnie Przedsiębiorstwa
Najlepszy Intranet 2010 kategoria Duże Firmy
Najlepszy Intranet 2010 kategoria Administracja Publiczna, Samorządy i Organizacje Pozarządowe
Najlepsza Strategia Komunikacji Wewnętrznej
Najlepszy Projekt Komunikacji Wewnętrznej
Osobowość/Zespół Komunikacji Wewnętrznej kategoria Redaktor Intranetu
Osobowość/Zespół Komunikacji Wewnętrznej kategoria Zarządca Intranetu
Osobowość/Zespół Komunikacji Wewnętrznej kategoria Manager Komunikacji Wewnętrznej
Największa Innowacja w Intranetach

Uroczysta Gala odbędzie się już 20 października w Warszawie. Szczegóły dotyczące zgłoszeń na Galę znajdują się na stronie internetowej www.intranety.pl/internale

Lista Nominowanych projektów znajduje się tutaj.

INTERNALE 2010 to pierwszy w Polsce konkurs, którego głównym celem jest promowanie specjalistów oraz projektów z dziedziny Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej. Podstawowym zadaniem konkursu INTERNALE 2010 jest zwiększanie profesjonalizmu i wyznaczanie standardów branży Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku poprzez promowanie najlepszych projektów i osobowości branży.

Organizatorem Konkursu są Intranety.pl, pierwszy polski portal Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej. Audytorem Konkursu jest Firma Doradcza KPMG. Patronat Merytoryczny objęły: Business Centre Club, Akademia Leona Koźmińskiego, Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka, Polskie Stowarzyszenie Public Relations oraz Institute for International Research. Patroni Medialni to: Infor Ekspert, Personel i Zarządzanie, Nowoczesna Firma, Mediarun.pl, Medialink.pl, HRK, GoldenLine, PRoto.pl, NetShare.pl i StepStone. Sponsorem Głównym Konkursu jest KOLIBRO Intranet & BPM Experts. Sponsorzy Konkursu: Microsoft, Fotografowie.com i Grolsch.

Intranety.pl to pierwszy w Polsce portal, którego głównym celem jest rozwój branży Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej. Informuje o nowościach w branży, dostarcza praktycznych wskazówek oraz definiuje standardy rynku. Zawiera artykuły, porady, studia przypadków oraz informacje z kraju i ze świata na temat Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej. Podstawowym zadaniem jest działalność edukacyjna promująca dobre praktyki w zakresie Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej.

Intranety.pl to także miejsce spotkań ludzi reprezentujących rynek Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej. Skupia menedżerów komunikacji wewnętrznej, redaktorów i administratorów systemów intranetowych, pracowników działów HR i PR oraz szefów organizacji odpowiedzialnych za sprawną komunikację i zarządzanie.

Poniżej zdjęcia z Obrad Jury konkursu INTERNALE 2010:

fotografowiecom_obrady_jury_internale_2010_2 fotografowiecom_obrady_jury_internale_2010