Kolibro Internal Business  Apps

Jesteśmy  ekspertami w obszarach związanych z zarządzaniem wiedzą, kapitałem intelektualnym, procesami biznesowymi i innowacjami. Dysponujemy ponad dwunastoletnim doświadczeniem oraz wysokimi kompetencjami w efektywym projektowaniu i wdrażaniu Portali Intranetowych opartych na najnowocześniejszej techologii SharePoint oraz aplikacji, systemów, webpartów do zarządzania kluczowymi obszarami organizacji.

Poznaj kluczowe osoby

 • Aleksander Sala

  Aleksander Sala

  Prezes Zarządu, CEO

  Prekursor i promotor wdrożeń systemów komunikacji wewnętrznej, ze szczególnym uwzględnieniem takich aplikacji jak Intranet i Digital Workplace w Polsce. Pomysłodawca i współprojektant pierwszego polskiego Intranetu w gotowym do wdrożenia pakiecie modułów (2001) oraz pierwszego w Europie Intranetu na platformę w Microsoft SharePoint (2007).

  Praktyk z ponad trzynastoletnim doświadczeniem, doradca i wykładowca w dziedzinie komunikacji wewnętrznej, intranetów i zarządzania organizacją. Pomysłodawca i organizator INTERNALE POLAND – jedynego w Polsce Konkursu na najlepszy wewnętrzny system zarządzania i komunikacji. Wydawca „Pierwszego Polskiego Magazynu Systemów Komunikacji Wewnętrznej – intranety.pl”. Współtwórca i Dyrektor Programowy European Internal Communication & Intranet Meeting (EICIM).

  Ekspert Sejmowej Komisji Nadzwyczajnej w latach 2000-2001 w zakresie „Ustawy o dostępie do informacji publicznej”. Współautor koncepcji rozwiązania – Biuletyn Informacji Publicznej (BIP). Autor kilkunastu dziedzinowych metodyk takich jak; Audyt Komunikacyjny; Audyt wiedzy; Metody wyceny kapitału intelektualnego; Internal Communication Broad View; Intranet View; Internal Communication Strategy Building.

  Badacz uwarunkowań sukcesów i niepowodzeń wdrożeń portali intranetowych oraz motywacji pracowników w systemach komunikacji wewnętrznej. Pomysłodawca i współautor raportu „Intranet a Prawo” autor metody badawczej oraz członek Polskiego Komitetu Sterującego w projekcie IntranetTime.

   

   

   

 • Beata Skura

  Beata Skura

  Członek Zarządu, Business Unit Manager, COO

  Manager i ekspert w dziedzinie badania, projektowania i zarządzania procesami biznesowymi. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze procesów finansowych, kadrowych i administracyjnych. Z ramienia zarządu Kolibro odpowiada na działania operacyjne i projektowe spółki.

  Jest autorką unikalnego badania – „ Pierwsze Ogólnopolskie badanie obiegu faktur kosztowych”, w którym analizie poddała ponad trzysta firm i organizacji w zakresie metod i praktyk w zarządzaniu obiegiem dokumentów kosztowych. Zarządzając działem wdrożeń Kolibro, osobiście angażuje się pracę z Klientami, gdzie ze swoim zespołem wdrażała i rozwija systemy m.in. takich firm jak: TVN S.A., Budimex, PGNiG Termika, ATmedia i wielu innych.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami lub zadaj nam pytanie.

*Pole obowiązkowe

Możesz zaznaczyć obszary Twoich zainteresowań

Tu wpisz treść Twojego zapytania